Україна вже ближче до легалізації цифрових грошей: Рада у першому читанні ухвалила відповідний законопроєкт

Україна вже ближче до легалізації цифрових грошей: Рада у першому читанні ухвалила відповідний законопроєкт

Фото: УНІАН

Наразі в Україні статус криптовалюти не визначений законодавством, проте сама криптовалюта не заборонена.

Україна все ближче до легалізації вірутальних активів. Відповідний законопроєкт депутати 2 грудня ухвалили в першому читанні.

Про це розповіли в ефірі Сніданку з 1+1.

Його автори пояснюють, що документ сприятиме збільшенню надходжень до бюджету та інвестицій в економіку країни. З'явиться можливість безпечно розпоряджатися криптовалютою відповідно до законодавства. Крім цього, законопроєкт передбачає визначення правового статусу віртуальних активів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, законопроєкт передбачає комплексне регулювання відносин у частині створення, випуску в обіг і обіг віртуальних активів, укладення та виконання угод за ними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна увійшла в топ-10 за кількістю видобувачів криптовалюти. І попри її неофіційний статус, вітчизняні програмісти активно торгують біткоїнами на спеціальних біржах в Інтернеті.

 Раніше в Національному банку України заявляли, що біткоїн (криптовалюта) не підпадає під визначення валюти, але при цьому майнінг (виготовлення криптовалюти) не є порушенням законодавства. Саме тому народні депутати пропонують узаконити біткоїн, ефіріум та ще близько восьми сотень найменувань віртуальних грошей. За маніпуляції із криптовалютою на біржі пропонують збирати податок до держбюджету.

У світі все більше набирає популярність криптовалюта Біткоїн

У світі все більше набирає популярність криптовалюта Біткоїн

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація