Україна готова отримати 10 мільярдів від МВФ вже цього року

У рамках співпраці з МВФ Україна отримає черговий кредит вже до кінця цього року. Очікується, що позика дорівнюватиме 10 млрд. дол.

Цього року Україна очікує одержати один транш нового кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ), еквівалентний близько 10 млрд. грн.

Такий варіант передбачений в узгодженому на сьогодні Меморандумі про співпрацю України і МВФ. Про це повідомило джерело в уряді.

"Цього року планується одержати один транш і його розмір приблизно еквівалентний 10 млрд. грн.", - сказало джерело.

Раніше повідомлялося, що в уряді сподіваються, що МВФ прийме рішення про продовження співпраці з Україною до кінця липня. Віце-прем’єр Сергій Тігіпко стверджує, Рада директорів валютного фонду має розглянути програму співпраці з Україною 28 липня.

"Думаю, що на цьому засіданні буде прийняте рішення", - сказав Тігіпко.

Він також повідомив, що 14 липня на засіданні Кабінет міністрів схвалив Меморандум про продовження співпраці з МВФ, і висловив сподівання, що незабаром документ буде підписаний президентом і головою Національного банку.

Нагадаємо, Кабмін і місія Міжнародного валютного фонду на початку липня погодили програму співпраці між Україною і МВФ на наступні 2,5 роки. Переговори відбулися за участю Національного банку України.

3 липня 2010 року МВФ оголосив про досягнення на рівні експертів домовленості про виділення Україні позики на суму 14,9 млрд. дол.

Читайте також:

Уряд скоротить дефіцит бюджету на 17 млрд гривень

МВФ готовий відновити кредитування України після виконання певних вимог

Янукович умовив МВФ виділити гроші Азарову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: