Україна взяла в борг 2 мільярди доларів

Уряд здійснив випуск облігацій зовнішньої держпозики на строк 5 років - 500 млн доларів, та 10 років - 1,5 млрд доларів за відсотковою ставкою 6,875 - для п'ятирічних та 7,775 - для десятирічних інструментів.

Україна вчора, 16 вересня, здійснила випуск облігацій зовнішньої державної позики на 2 млрд дол. Про це повідомив на початку засідання уряду прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Вчора на виконання закону України про державний бюджет на 2010 рік Україна здійснила випуск облігацій зовнішньої державної позики на строк 5 років - 500 млн доларів, та 10 років - 1,5 млрд доларів за відсотковою ставкою 6,875 - для п'ятирічних та 7,775 - для десятирічних інструментів", - зазначив Азаров.

Він додав, що цей випуск облігацій зовнішнього державного займу став першим успішним розміщенням єврооблігацій України, починаючи з 2007 р.

"Здійснений випуск облігацій є безпрецедентним за всю історію зовнішніх запозичень незалежної України як за обсягом так і за кількістю інструментів та поданих заявок - понад 300. Крім того, обсяг книги заявок, іншими словами попит, яка була відкрита 16 вересня 2010 року - став рекордним для випуску українських євробондів, а саме більше ніж 6,2 млрд доларів, що у три рази більше, ніж заявки", - наголосив глава уряду.

Він додав, що випуск єврооблігацій 2010 року став підтвердженням повернення України на ринки єврооблігацій.

Читайте також:

Азаров поклявся віддати борги з ПДВ до кінця року

Уряд випустить облігації на 7 млрд гривень для статутного фонду "Нафтогазу"

Азаров допускає розміщення Україною єврооблігацій до 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: