Україна взяла в борг ще 400 мільйонів доларів

Україна отримала від світового банку кредит на підтримку фінансового сектору та веде переговори про нову позику.

Україна 24 вересня отримала від Світового банку 400 мільйонів доларів позики на підтримку фінансового сектору. Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час зустрічі з віце-президентом СБ в регіоні Європи і Центральної Азії Філіппом де Хуаро.

"Я хотіла б висловити подяку від уряду України за те, що ефективно спрацювали з проведення програми підтримки фінансового сектору України, і ми одержали 24 (вересня – ред.) якраз ті фінансові ресурси, які були заплановані. Це надзвичайно важливо для підтримки банківської системи України", - сказала голова уряду.

Виділення 400 мільйонів доларів для України рада директорів Світового банку затвердила 17 вересня. Термін погашення позики становить 30 років, 5 років – пільговий період. Процентна ставка позики дорівнює шестимісячній ставці Libor для валютної позики плюс плаваюча 0,17%. Погашення планується здійснювати рівними частинами.

В той же час, прем'єр Тимошенко планує до кінця року отримати ще одну позику від СБ, яка має бути спрямована на програми розвитку держави.

Крім того, Світовий банк готовий інвестувати гроші в українську енергетику, але тільки після її реформування та підвищення житлово-комунальних тарифів.

Читайте також:

Світовий банк дасть Україні грошей в обмін на підвищення комунальних тарифів

Тимошенко до кінця року візьме ще один великий кредит

Світовий банк надасть Україні 400 млн доларів

Порошенко: Україна до виборів отримає черговий транш кредиту

ВідеоТимошенко цього року візьме ще один кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: