Україна заборонила ввіз форелі з Білорусі та свиней з Сербії

В білоруській продукції було виявлено перевищення допустимих рівнів за мікробіологічними показниками, а свинину заборонили через реєстрацію в Сербії класичної чуми свиней.

Державний комітет ветеринарної медицини тимчасово заборонив ввезення форелі слабосоленої виробництва білоруської компанії "Санта Бремор" та свиней і сировини з них з Сербії.

"Тимчасово призупинити з 18 листопада 2010 ввезення на територію України харчових продуктів тваринного походження: філе форелі с / с, виробництва СП "Санта Бремор", - повідомляє Держкомветмедицини.

Заборона була введена на підставі результатів лабораторних досліджень форелі слабосоленої виробництва компанії "Санта Бремор", проведених Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Згідно з результатами цих досліджень, в даній продукції неодноразово було виявлено перевищення допустимих рівнів за мікробіологічними показниками.

Окрім того, Україна заборонила ввезення з Сербії свиней, продукції і сировини з них через реєстрацію на території цієї країни класичної чуми свиней.

Класична чума свиней - висококонтагіозна інфекційне захворювання. Головним джерелом інфекції є хворі тварини.

Основні шляхи поширення інфекції: завезення продуктів забою хворих на чуму свиней і згодовування їх тваринами без належного знезараження, корми, предмети догляду, транспорт.

Читайте також:

Нацбанк придбав своїм пенсіонерам свинарник за 6 мільйонів

Ціни на м'ясо досягли максимуму за останні десять років

У російських магазинах з'явилися пельмені із сибірською виразкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: