Україна зайняла передостаннє місце у рейтингу конкурентоздатності

Основні проблеми України - це інфляція, падіння ВВП, державний борг, політична нестабільність, "неадекватна" політика Нацбанку.

Україна знову зайняла передостаннє місце у рейтингу конкурентоспроможності, який щороку оприлюднює Міжнародний інститут розвитку менеджменту у Швейцарії.

Після України - на останньому місці - тільки Венесуела. Рейтинг формується як за статистичними даними, так і за опитуваннями місцевих бізнесменів - наскільки комфортно їм працювати в країні.

За словами менеджера проектів Міжнародного Інституту менеджменту Наталії Палій, основними аспектами, які були враховані у дослідженні конкурентоспроможності України, було стрімке зростання інфляції, падіння приросту ВВП, негативний поточний платіжний баланс, зростання державного боргу, політична нестабільність, "не зовсім адекватна, сказати б так, політика національного банку", падіння продуктивності економіки і надмірна енергоємність економіки та інші, менш ключові.

Нагадаємо, нещодавно Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинг зобов'язань українського уряду в національній та іноземній валютах з В1 до В2 та встановило "негативний" прогноз рейтингу.
За повідомленням агентства, рішення про зниження рейтингу було ухвалене у зв'язку з нестабільною макроекономічною ситуацією в Україні, а також зі слабкістю вітчизняної банківської системи.

Додатковою причиною зниження рейтингу в агентстві назвали створену політикою Національного банку невизначеність із регулюванням руху капіталу з метою обмеження обігу іноземної валюти.

Читайте також:

Міжнародні рейтинги України знижено

Тимошенко вимагає в Ющенка припинити сіяти паніку

Ющенко: Україна на шляху до краху

Наступного року українська економіка зросте лише на 3 відсотки

Виробництво автомобілів в Україні майже повністю припинилося

Нацбанк знову перекрив доступ до депозитів

ВідеоУкраїна не конкурентоздатна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: