Україна запаслася газом на осінь-зиму

"Нафтогаз" планує у квітні-жовтні поточного року закачати в підземні сховища 21,1 млрд куб. м природного газу.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в підземних сховищах досить природного газу для забезпечення потреб країни в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

"У наших підземних сховищах газу вистачає, щоб стабільно пройти осінь-зиму 2011-2012 років", - сказав він. Прем'єр також відмітив, що газ був придбаний заздалегідь за прийнятною ціною.

Відмітимо, що за даними НАК "Нафтогаз України", запаси природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ) "Укртрансгазу" в період з 16 квітня по 15 червня зросли на 43,7% (на 4,5 млрд куб. м) - до 14,8 млрд куб. м.

Об'єм закачування газу в сховища за станом на 15 червня 2011 року склав 4,8 млрд куб. м - на 23,1% більше, ніж на ту ж дату 2010 року (3,9 млрд куб. м).

"Нафтогаз" планує у квітні-жовтні поточного року закачати в підземні сховища 21,1 млрд куб. м природного газу.

Нагадаємо, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

На чергових переговорах про умови постачань газу Росія запропонувала продавати Україні паливо за європейською ціною, але зі знижкою у 40%. Натомість "Газпром" вимагає створення СП з "Нафтогазом".

Читайте також:

Газ для України подешевшає на 40% в обмін на СП "Газпрому" і "Нафтогазу"

"Нафтогаз" і "Газпром" створюють спільне підприємство

Україна може проміняти "Турбоатом" на дешевий газ

Азаров запевняє, що Росія знизить ціну газу

ВідеоУкраїна запаслася газом на осінь-зиму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: