Україна запаслася газом на осінь-зиму

"Нафтогаз" планує у квітні-жовтні поточного року закачати в підземні сховища 21,1 млрд куб. м природного газу.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в підземних сховищах досить природного газу для забезпечення потреб країни в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

"У наших підземних сховищах газу вистачає, щоб стабільно пройти осінь-зиму 2011-2012 років", - сказав він. Прем'єр також відмітив, що газ був придбаний заздалегідь за прийнятною ціною.

Відмітимо, що за даними НАК "Нафтогаз України", запаси природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ) "Укртрансгазу" в період з 16 квітня по 15 червня зросли на 43,7% (на 4,5 млрд куб. м) - до 14,8 млрд куб. м.

Об'єм закачування газу в сховища за станом на 15 червня 2011 року склав 4,8 млрд куб. м - на 23,1% більше, ніж на ту ж дату 2010 року (3,9 млрд куб. м).

"Нафтогаз" планує у квітні-жовтні поточного року закачати в підземні сховища 21,1 млрд куб. м природного газу.

Нагадаємо, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

На чергових переговорах про умови постачань газу Росія запропонувала продавати Україні паливо за європейською ціною, але зі знижкою у 40%. Натомість "Газпром" вимагає створення СП з "Нафтогазом".

Читайте також:

Газ для України подешевшає на 40% в обмін на СП "Газпрому" і "Нафтогазу"

"Нафтогаз" і "Газпром" створюють спільне підприємство

Україна може проміняти "Турбоатом" на дешевий газ

Азаров запевняє, що Росія знизить ціну газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: