Україна заплатила "Газпрому" 948 млн доларів за травневий газ

Україна повністю розрахувалася з Росією за травневий газ, сплативши суму у 948 мільйонів доларів.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" перерахувала ВАТ "Газпром" близько 948 млн доларів за імпортований у травні 2011 року природний газ.

Ціна природного газу для компанії у другому кварталі 2011 року складає близько 297 доларів. Відповідно до умов додаткової угоди до базового контракту, яка була укладена між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" 21 квітня 2010 року, ціна природного газу визначається з урахуванням знижки у розмірі 100 доларів за тисячу кубометрів.

"Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" щомісяця своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед ВАТ "Газпром" щодо оплати імпортованого природного газу", - наголосили в НАК.

Як повідомлялось, "Газпром" відмовляється переглядати формулу ціни на газ для України і прив'язувати її до цін на інші енергоносії.

За словами очільника "Газпрому" Олексія Міллер, ціна на газ для України за довгостроковими контрактами до кінця 2011 року може вийти на рівень 500 доларів за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, переглянути ціну на газ главу Газпрому просив президент Віктор Янукович. За його словами, підписана в 2009 році газова угода є некоректною по відношенню до України.

Між тим, на думку прем'єр-міністра Миколи Азарова, справедлива ціна на російський газ для України на сьогодні становить близько 200 доларів за 1 тис куб м.

Читайте також:

Азаров пригрозив Росії подорожчанням транзиту газу

Азаров офіційно попросив Росію знизити ціну газу до 240 доларів

Росія погодиться на дешевий газ в обмін на доступ до української ГТС

Позбутися залежності від російського газу можна за 50 млрд доларів

Росія не збирається переглядати газові контракти з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: