Україна запропонувала Австрії поставки газу

Азаров хоче залучити австрійські компанії до будівництва терміналу з прийому скрапленого природного газу на Чорноморському узбережжі України.

Україна може забезпечити поставку газу до Австрії в разі участі компаній цієї країни в будівництві LNG-терміналу з прийому скрапленого природного газу.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з головою Національної ради Австрійської Республіки Барбарою Праммер.

"Ми запрошуємо австрійські компанії взяти участь у цьому проекті. До речі, якщо австрійські компанії візьмуть участь у цьому проекті, ми готові забезпечити подачу газу через нашу територію до Австрії", - заявив Азаров.

Зазначимо, 17 грудня 2010 року було створено ДП "Національний проект "LNG-термінал", яке повинно скоординувати роботу з будівництва терміналу з прийому скрапленого природного газу об'ємом 10 млрд куб. м на Чорноморському узбережжі України до 2014 року. Орієнтовна вартість будівництва LNG-терміналу з інфраструктурою становить близько 1,5 млрд дол.

Конкурс на будівництво терміналу з приймання скрапленого природного газу (LNG-термінал) буде оголошено 1 січня 2012 року.

Компанія Socoin (Іспанія), яка на цей час перемогла на конкурсі, повинна розробити ТЕО будівництва об'єкта.

Читайте також:

Газова суперечка Росії та Туреччини вдарить по Україні

Російський газопровід в обхід України запрацює 8 листопада

Україна знайшла великі родовища газу на кордоні з Молдовою

ЄС: Україна залишиться головним транзитером газу в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: