Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна запровадила антидемпингові мита на цемент з Росії, Білорусі та Молдови

Розмір мит складає від 57 до 115%.

Україна запровадила антидемпингові мита на цементні клінкери та портландцемент з Росії, Білорусі та Молдови.

Відповідне рішення 21 травня ухвалила Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ), повідомляє Міністерство економічного розвитку та торгівлі України.

Комісія встановила, що протягом 2015-2018 років існував демпінговий імпорт з цих трьох країн. Частка імпорту цементних клінкерів та портландцементу з РФ, Білорусі та Молдові у загальному обсязі імпорту цих товарів в Україну протягом цього періоду постійно зростала. МКМТ вважає, що це свідчить про намір подальшого збільшення обсягів демпінгового імпорту з цих країн.

Відтак, на цемент з Росії встановлюється антидемпінгове мито у розмірі 114,95%, на товар виробництва Білорусі – 57,03% на молдовський цемент - 94,46%.

Нагадаємо, у грудні минулого року Кабінет міністрів України подовжив на рік ембарго на ввезення низки російських товарів. Під заборону потрапило ввезення м'яса великої рогатої худоби, птиці, свинини, риби, молочних продуктів, а також сигарет, засобів для миття шкіри, корму для собак та котів, обладнання для залізниці, локомотивів тощо.  

ВідеоУряд продовжив заборону на імпорт російських товарів

До України заборонено ввозити російську молочку, чай, каву, пиво, горілчані вироби. Із косметики під санкції потрапили – шампуні, гелі для душу, мило. Для деяких російських товарів замість нульової, вже три роки діє підвищена ставка ввізного мита. Санкції Україна запровадили ще 2016-го у відповідь на російські торговельні обмеження на українську продукцію.

Уряд продовжив заборону на імпорт російських товарів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції