Росія пообіцяла Україні 100 млрд доларів за вступ до Митного союзу

Митний союз: Україна за 10 років отримає 100 мільярдів доларів у разі вступу до організації.

У разі вступу до Митного союзу, Україна протягом 10 років отримає близько 100 мільярдів доларів додаткових надходжень до державного бюджету, повідомив відповідальний секретар комісії Митного союзу Сергій Глазьев.

"Після входження України в Митний союз, за рахунок розширення кооперацій виробництва у високотехнологічних галузях, росту товарообігу і економічної активності, в перспективі країна вийде на ріст економіки в 1,3% від ВВП протягом 10 років. Для України це близько 100 млрд долл"., - відмітив він.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться візит глави уряду Росії Володимира Путіна в Київ. На думку експертів, головна мета візиту російського прем'єра - вступ України в Митний союз у рамках Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

Як повідомлялося, 7 квітня президент Віктор Янукович під час щорічного звернення до парламенту заявив, що Україна може приєднатися до Митного союзу за формулою "3+1".

Як пізніше пояснили в адміністрації президента, новий формат 3+1 міг би містити в собі, зокрема, секторальні угоди про вільну торгівлю, створення "вільних експортних зон", реалізацію спільних програм розвитку інфраструктури і транзитних коридорів, уніфікацію тарифів і правил транспортних перевезень, спільну модернізацію системи держстандартів за європейськими зразками, розробку і впровадження механізмів підвищення ефективності співробітництва митних і податкових органів, створення спільного ринку освітніх послуг і багато чого іншого.

У свою чергу Європа вже негативно відреагувала на намагання України сісти відразу на два стільці. Посол Німеччини в Україні Ханс-Юрген Хаймзет повідомив, що прямий вступ України в Митний союз поставить крапку на переговорах про створення зони вільної торгівлі між Україною і Європейським союзом.

Читайте також:

Вступ до Митного союзу перекриє шлях до вільної торгівлі з ЄС

Росія буде заманювати Україну у свій союз "виключно ласкою"

Янукович тягне Україну у Митний союз за формулою 3+1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: