Україна посідає в світі перші місця по корупції, останні - за розвитком

Україна посідає перші місця за економічними злочинами - корупцією, і останні за розвитком.

У світових рейтингах Україна посідає перші місця за економічними злочинами - корупцією, і останні за розвитком. Про це 16 вересня під час прес-конференції повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На його думку, цей чинник стримує приплив іноземних інвесторів у країну.

"Україна посіла 6 місце в рейтингу за економічними злочинами ... Інвестори не йтимуть в таку країну. Інвестиція передбачає вкладення капіталу з метою отримання прибутку .... Тут вони (інвестори) прибутки не отримають", - пояснив Соскін.

У свою чергу, Генеральний директор аналітичного центру "Бюро економічних і соціальних технологій" Валерій Гладкий вважає, що вирішальним фактором є той факт, що економіка України не є стабільною.

"Сектори, які надають послуги та споживаються тут, в Україні, і які орієнтовані на внутрішнього виробника - легка промисловість, харчова, транспорт - вони не відновили свою потужність докризового стану, основна причина в цьому - недостатній споживчий попит, який скоротився в період кризи" , - підкреслив Гладкий.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на рівні В.

Прогноз щодо рейтингу - стабільний. Крім того, Fitch підтвердив короткостроковий рейтинг України на рівні В зі стабільним прогнозом.

Агентство також підтвердило верхню межу рейтингу країни В.

Нагадаємо, у липні Fitch підвищив рейтинг України з В- до В.

Читайте також:

Міжнародні агентства підвищили рейтинги України до рівня 2008 року

Fitch знизив рейтинги Києва і Одеси

Ще одне рейтингове агентство покращило прогноз для України

Fitch підвищив рейтинг України за національною шкалою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: