Україна збільшила експорт вин на чверть

Обсяги реалізованої виробниками виноробної продукції на експорт складають: коньяків - 0,05 млн. дал, шампанського та ігристих вин - понад 0,35 млн. декалітрів.

Протягом січня-вересня 2010 року, порівняно з відповідним періодом 2009 року, реалізація на експорт вин виноградних виросла на 25,3% і становить понад 0,8 млн. декалітрів.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової адміністрації.

За даними ДПАУ, обсяги реалізованої виробниками виноробної продукції на експорт складають: коньяків - 0,05 млн. дал, шампанського та ігристих вин - понад 0,35 млн. декалітрів.

У порівнянні з відповідним періодом 2009 року збільшилися обсяги виробництва коньяку на 1% і становлять більше 2,1 млн. дал, вин виноградних - на 52,8% і становлять понад 23,8 млн. декалітрів.

У цілому, обсяги виробництва виноробної продукції за січень-вересень 2010 року становлять: шампанського та ігристих вин - більше 3,3 млн. дал.

Разом із тим, за січень-вересень 2010 року порівняно з відповідним періодом 2009 року збільшилися обсяги реалізації на внутрішній ринок коньяку - на 0,7% і становлять більше 2,0 млн. дал, шампанського та ігристих вин - на 2,4% і становлять більше 2,8 млн. дал, вин виноградних - на 54,6% і становлять понад 23,4 млн. декалітрів.

Раныше повідомлялося, що в України утворюється дефіцит сировини для виробництва вина на внутрішньому ринку, який супроводжується відчутним зростанням цін на виноматеріали. В результаті вина і шампанське незабаром подорожчають щонайменше на 30%.

Читайте також:

У Молдові збанкрутували 40% виноробів

Вино й шампанське подорожчають на третину

Росія заборонила імпорт молдавського вина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: