Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна збільшила обсяг міжнародних резервів на мільярд доларів за місяць

Платежі за держборгом були меншими за надходження.

Протягом листопада обсяг міжнародних резервів України зріс на 974,5 мільйона доларів і склав 17,7 мільярда. 

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Зокрема уряд отримав два мільярди доларів від розміщення єврооблігацій і 82,9 мільйона від продажу облігацій внутрішньої державної позики. 

"При цьому платежі за державним боргом були меншими за надходження від продажу державних цінних паперів. Зокрема, у листопаді Уряд достроково погасив короткострокові єврооблігації на суму 725 млн дол. США, залучені шляхом приватного розміщення у серпні цього року. Також минулого місяця Уряд та Національний банк сплатили на користь Міжнародного валютного фонду 439,1 млн дол. США", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що чиста купівля валюти Нацбанком на міжбанківському ринку поповнила резерви на 232,8 мільйона доларів. Загалом пропозиція валюти у листопаді була більшою, ніж попит, зокрема завдяки надходженню виручки від експорту аграрної та металургійної продукції. 

Також поповненню резервів посприяло здорожчання фінансових інструментів, тобто зміна ринкової вартості, курсу гривні до іноземних валют тощо.

ВідеоЗдорожчання ліків та новий залізничний маршрут до Європи – економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 27,97 грн, а євро – 31,76 грн. В Україні подорожчали ліки на 5%. Укрзалізниця запускає новий безпересадочний вагон до Польщі. З 1-го січня почнуть виплачувати додаткові кошти тим, хто доглядає дітей із важкими захворюваннями.

Здорожчання ліків та новий залізничний маршрут до Європи – економічні новини

Нагадаємо, економіст ЄБРР заявиви, що рівень іноземних інвестицій в Україну не виріс і є набагато меншим, ніж у сусідніх Румунії, Білорусі, а також у Грузії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції