Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна збільшила власний видобуток газу

Завдяки теплій осені в підземних сховищах зафіксували рекордний показник запасів газу.

За січень-жовтень 2018-го в Україні видобули 17,3 млрд кубометрів газу, що на 0,93% більше за торішній аналогічний період.

Дві третини власного видобутку – 12,75 млрд кубометрів – за десять місяців припадає на найбільшу й державну газовидобувну компанію "Укргазвидобування". Видобуток найбільшої нафтовидобувної компанії "Укрнафта" становить 890,1 млн кубометрів газу, на інші компанії припадає 3,66 млрд кубометрів. Такі дані наводить "Укртрансгаз".

Нагадаємо, торік власний видобуток газу в Україні склав 20,8 млрд кубометрів. А споживання – 31,9 млрд кубометрів (мінус 4% порівняно з 2016 роком).

В українських підземних сховищах перебуває 17 млрд 139 млн кубометрів газу. Цей показник – рекордний за останні роки.

"Синоптики зафіксували рекордну осінню температуру за останні 137 років, а ми фіксуємо рекордний показник запасів газу у підземних сховищах. Зараз в ПСГ 17,1 млрд куб газу – це найбільший обсяг перед стартом опалювального сезону за останні 4 роки. Минулий сезон ми розпочинали з 16,8 млрд куб газу, закінчили – на рівні 7,5 млрд куб м", - зазначили в "Нафтогазі України".

Синоптики зафіксували рекордну осінню температуру за останні 137 років, а ми фіксуємо рекордний показник запасів газу у...

Опубліковано Нафтогаз України - Naftogaz Четвер, 1 листопад 2018 р.

ВідеоДо 2020 року українську ціну на газ планують зрівняти з ринковою

Відсьогодні в Україні подорожчав газ на 23,5%. Тисячу кубів населенню відпускатимуть по 8550 гривень. За прогнозами, централізоване опалення при цьому зросте у ціні на 16%. Вирівнювання ціни газу для населення й промисловості - одна з головних умов відновлення співпраці з МВФ. 

До 2020 року українську ціну на газ планують зрівняти з ринковою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції