Україна здатна витримати кризу

Відомий економіст переконаний, що причин для дефолту України немає.

Україна здатна витримати фінансову кризу і причин для дефолту немає, заявив відомий економіст, старший співробітник Інституту світової економіки Андерс Аслунд під час форуму у Вашингтоні, організованого Фондом "Ефективне управління" і газетою The Hill.

Як зазначив економіст, для виходу з кризи Україні необхідно прискорити економічні реформи, зокрема, в енергетичному секторі. Аслунд також підкреслив необхідність збереження Україною співпраці з Міжнародним валютним фондом. На його думку, реалізація програми МВФ дасть змогу Україні отримати й інші можливості для фінансової допомоги, зокрема з боку США і Євросоюзу.

Сенатор Джек Рід у своєму виступі заявив про важливість збереження міцних відносин між США і Україною.

"Україна і США поділяють одне спільне завдання – побудувати і підтримувати сильну демократію, - заявив Рід. - Крім того, необхідно, щоб США і європейські країни, включаючи Україну, працювали разом і активно прагнули стабілізувати ситуацію на ринках і забезпечували економічне зростання в усьому світі".

Як повідомлялося, Standard & Poor`s першим з рейтингових агентств заявило про загрозу дефолту України. Нове погіршення рейтингів очікується у разі збільшення бюджетних витрат. І хоча експерти не вірять у вірогідність дефолту України, новина вже спровокувала паніку навіть на біржах США.

Як відомо, фонд "Ефективне управління" був створений за ініціативою Ріната Ахметова в 2007 році для розробки і реалізації проектів і програм, спрямованих на довгостроковий розвиток української економіки.

Читайте також:

Порошенко: рейтинги України знизили несправедливо

S&P пророкує Україні швидкий дефолт

Індекси США падають через "маленьку" Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: