Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна змушена обирати між кредитом МВФ і дефолтом – Гройсман

Умовою ж отримання кредиту є болюче для населення підвищення цін на газ.

Відсутність віднови кредитування з боку Міжнародного валютного фонду загрожує Україні дефолтом. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Радіо Свобода.

"Я перший за те, аби зменшувати ціни на ресурси. Але невиконання вимог поставить Україну на межу дефолту", – сказав він. Гройсман пояснив, що своїми силами Україна зараз не зможе забезпечити виплати боргів, тому їй необхідне нове зовнішнє кредитування. Вимоги ж МВФ жорсткі та включають у себе підвищення тарифів на газ до обумовленого економікою рівня.

ВідеоДо Києва прибуде місія МВФ, аби поновити переговори з урядом

Міжнародний валютний фонд поновить переговори з українським урядом уже у вересні. Місія МВФ має прибути до Києва менше ніж за місяць. Серед тем обговорення – продовження реформ і надання фінансової допомоги Україні. 

До Києва прибуде місія МВФ, аби поновити переговори з урядом

"Раніше меморандум з кредиторами підписували і не виконували обіцяне. А це підірвало довіру до України. Я мушу вирішувати це питання. Місія МВФ приїхала. Ми працюємо, у нас конструктивні відносини. За два тижні повідомимо про результати перемовин", – розповів керівник уряду.

Як повідомлялося, місія фонду почала роботу в Києві цього тижня. Її представники перебуватимуть в Україні до 19 вересня. Перед тим Гройсман визнав, що підвищення цін на газ для населення залишається серед вимог МВФ, а уряд не має простої відповіді на це питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції