Україна знайшла спосіб отримати німецькі інвестиції для модернізації ГТС

Україна восени має намір запропонувати два шляхи залучення німецьких інвестицій в модернізацію українського газопроводу.

Україна восени має намір запропонувати два шляхи залучення німецьких інвестицій в модернізацію ГТС. Про це передає з посиланням на високопоставлене джерело в Мінпаливенерго України видання "Коммерсант-Украина".

"Ми розраховуємо, що німецьке державне експортне кредитне агентство Hermes забезпечить гарантіями кредити, які ми будемо залучати на модернізацію. На такому ґрунті фінансування буде отримано практично зі стовідсотковою ймовірністю і в стислі терміни", - пояснили в Мінпаливенерго.

Співрозмовник видання нагадав, що Hermes та італійське агентство SACE раніше забезпечили залучення кредиту на суму 3,1 млрд євро для будівництва газопроводу Nord Stream.

Ще один варіант співробітництва - входження найбільшої німецької газової компанії E. ON Rurghas до складу СП з управління українською газотранспортною системою.

"Ми маємо намір зробити відповідну пропозицію "Газпрому" і E. ON Ruhrgas", - пояснив співрозмовник видання. У E. ON Ruhrgas і "Газпромі" коментувати ініціативу Мінпаливенерго не стали.

Нагадаємо, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель 30 серпня повідомила, що Німеччина готова інвестувати в модернізацію української газотранспортної системи, і переговори про це розпочнуться в Києві восени.

Читайте також:

Янукович запропонував Німеччині разом реконструювати газогін

Іноземні компанії припинили вкладати гроші в Україну

Інвестори: Україна повстала з могили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: