Україна знайшла великі родовища газу на кордоні з Молдовою

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка, видобуток газа вестися і на території сусідньої країни.

Україна відкрила в прикордонних з Молдовою територіях великі родовища сланцевого газу, видобуток якого може вестися і на території сусідньої країни. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко в ході зустрічі з віце-прем'єром і міністром економіки Молдови Валерієм Лазером в Києві.

Як повідомляється, Бойко заявив про готовність надати Молдові інформацію і експертизу в галузі видобутку сланцевого газу.

Лазер і Бойко також обговорили реалізацію спільних проектів в енергетичній сфері, хід спільних дій в процесі приєднання до ENTSO-E (Європейської мережі системних операторів передачі електроенергії) та Енергетичної спільноти. Бойко, у свою чергу, поінформував про хід реорганізації газової сфери на Україні і про проведення переговорів з "Газпромом".

Крім того, сторони торкнулися майбутнього засідання міністерської ради Енергетичного співтовариства, що пройде наступного тижня в Кишиневі і буде присвячено приєднанню Молдови та України до соціального меморандуму енергетичного співтовариства, а також третьому енергетичному пакету Європейського союзу.

Раніше Бойко не раз заявляв, що Україна готується стати експортером сланцевого газу. Нагадаємо, Україна і Німеччина планують спільно видобувати сланцевий газ на шельфі Чорного моря.

Читайте також:

Модернізацію ГТС України оцінили у 3 мільярди доларів

Україна почала ділити "Нафтогаз"

ЄС: Україна залишиться головним транзитером газу в Європу

Україна відкрила нове перспективне газове родовище

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: