Україна знову призупинила транзит російської нафти до Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Угорщині повідомили, що поки не готові її прийняти.

Україна тимчасово призупинила транзит російської нафти через нафтопровід "Дружба" до країн Європи, оскільки угорська сторона поки не готова її прийняти.

Про це повідомляє "Укртранснафта" на своїй сторінці у Facebook.

"20 травня о 00.00 годині АТ "Укртранснафта", відповідно до погодженого операторами "Дружби" графіку, відновила транзит російської нафти до європейських споживачів. Від початку доби нафтотранспортна компанія України прокачала 4 тис. тонн нафти у напрямку ЄС та призупинила прокачку у зв’язку з необхідністю виконання додаткових технологічних операцій із заміщення нафти у трубопроводах станції. Водночас від АТ MOL отримано повідомлення про технічні проблеми на їх стороні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Україна відновить транзит одразу ж як отримає підтвердження від Угорщини про готовність приймати російську нафту.

УКРТРАНСНАФТА ВІДНОВИТЬ ТРАНЗИТ ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЕЖННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СТОРОНИ ГОТОВНОСТІ ПРИЙМАТИ НАФТУ 20 травня о 00.00...

Опубліковано Укртранснафта Понеділок, 20 травня 2019 р.

Нагадаємо, 20 квітня білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки  десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоКраїни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Бо у ній підвищений рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть, якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.    

Країни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Залиште свій коментар

Вибір редакції