Українці готові вивалити купу грошей за "набори для кінця світу"

Дата публікації
Перегляди
5896
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці готові вивалити купу грошей за "набори для кінця світу"

Хитрі бізнесмени непогано заробляють на кінці світу. Ілюстрація

На торгівлі способами пережити кінець світу, можна побудувати шикарний бізнес.

На апокаліпсисі, який всі масово пророкують на кінець 2012 року, можна заробити непогані гроші, і деякі вже давно користуються такою нагодою.

Зазначимо, нині в інтернеті надто активно обговорюється кінець світу та його наслідки. Налякані люди шукають порятунку, а дехто наживається на цих страхах, йдеться в сюжеті "Грошей".

За неймовірні гроші людям пропонують придбати місця в бункерах чи пропонують спеціальні картки-талісмани, з якими нібито кінець світу омине "обраних".

Читайте також: Дніпропетровські вчені скасували кінець світу в грудні

Журналісти "Грошей" вирішили провести експеримент і також підзаробити на кінці світу. Вони зібрали банальний набір для виживання, додавши туди інструкцію, і спробували його продати людям на вулицях.

Охочих придбати такий рятувальний набір виявилось чимало. Тільки за півдня у журналістів викупили 6 таких коробок, а деякі зацікавлені хотіли взяти по два набори.

Зазначимо, вміст коробки, куди потрапили предмети першої необхідності та ліки, коштував трохи більше 600 гривень. На вулицях же він пішов удвічі дорожче.

Як говорять експерти, цьогорічний апокаліпсис - найапокаліптичніший серед усіх попередніх. Його пророкували і сліпа Ванга, і середньовічний Нострадамус, і навіть найдавніші майя закінчили свій календар 21 грудня цього року.

Астрологи й науковці досі сперечаються - чи зустріне людство наступний рік. Відтак, торгівля способами пережити кінець світу перетворилася на шикарний бізнес.

Людей розводять на гроші, продаючи їм порятунок від апокаліпсису

Людей розводять на гроші, продаючи їм порятунок від апокаліпсису

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5896
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація