Українці масово скаржаться на збій у роботі системи грошових переказів PayPal

Користувачі не можуть перерахувати кошти на рахунки інших користувачів за кордоном.

Українські користувачі міжнародної системи грошових переказів PayPal скаржаться, що не можуть надіслати кошти зі своїх рахунків користувачам за кордоном, зокрема в США. Система одразу ж пропонує звернутися до центру техпідтримки.

У PayPal підтвердили проблеми з роботою сервісу, причин збою поки що не знають і не можуть назвати терміни вирішення проблеми. Із України їм уже надійшли сотні скарг. Поки українцям рекомендують відправляти перекази через банки. Про це пише AIN.ua.

Водночас українці можуть здійснити платежі за товари та послуги на американських торгових майданчиках – цей сервіс працює. Блокуються лише прямі грошові перекази з українських акаунтів на іноземні.

Нагадаємо, PayPal працює в Україні лише частково - можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що розширення функціоналу поки не розглядають. Справжні причини того знають тільки в PayPal. Проте експерти вважають, що основна проблема лежить у недосконалому законодавстві України.

Залиште свій коментар