Українці можуть купувати паливо у понад сорока газопостачальних компаній 

Українці можуть купувати паливо у понад сорока газопостачальних компаній 

Фото: УНІАН

Реформа дозволила компаніям продавати блакитне паливо населенню. Тому зараз цю послугу готові надати 42 постачальники.

Для розуміння: тільки за три місяці на ринок вийшли 11 нових гравців: "Paliv Energy", "TAS Energy", "Асканія Енерджі", "Teplobud", "Kresc", ETG.UA, "Prykarpatenergotrejd", "РOEK", "Enera", "Yasno", "Megawatt".

Про це йдеться в спільному спецпроєкті ТСН.ua та компанії "Газ України"

Зрозуміло, якщо постачальники недавно працюють на ринку газу, людям необхідно вивчити ці компанії уздовж і впоперек. Де ж знайти ключову інформацію?

Перше — можна скористатися даними, що вказані на ресурсах "Газправда" та "Газотека".

Друге — треба перевірити, чи мають новачки ліцензію, яка дає право продавати блакитне паливо. Це можна зробити на сайті НКРЕКП. І якщо газопостачальна компанія вказана в переліку ліцензіатів на ринку газу — це добрий знак.

Але щоб розвіяти будь-які сумніви, варто провести додаткове "розслідування", кажуть експерти. Для цього варто перевірити компанії через всілякі реєстри. Зокрема, корисними будуть реєстр речових прав на нерухомість, реєстр права власності, реєстр юридичних осіб. Таким чином, можна буде розібратися, яка історія у компанії, чи є у неї статутний капітал, хто є власником бізнесу тощо. Після такої перевірки, напевно, можна отримати відповіді на всі питання, що цікавлять потенційного клієнта.

Більш детально про деталі перевірки газопостачальних компаній читайте в матеріалі "Як дізнатися всю необхідну інформацію про постачальника газу".

Здорожчання газу: у листопаді блакитне паливо коштуватиме дорожче

Здорожчання газу: у листопаді блакитне паливо коштуватиме дорожче

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація