Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінсоцполітики пояснили, чому українці отримуватимуть квитанції за комуналку без пільг

Причина - новий механізм нарахування пільг.

Від листопада нинішнього року через новий механізм нарахування пільг українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу - без урахування пільг та субсидій.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики.

Пільговики отримуватимуть пільги у грошовій формі через органи соціального захисту. Ті, хто подав заяву про отримання пільги готівкою до органу соцзахисту, виплати отримуватимуть у зазначений у заяві спосіб - банком або поштою.

"Пільги буде перераховувати "Ощадбанк" для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма)", - йдеться у повідомленні.

Пільговик, який отримує готівку, повинен сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг "Ощадбанк".

У міністерстві попереджають, що через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

Як повідомлялося, 7 листопада Міністерство соціальної політики презентувало новий механізм нарахування субсидій українцям. Українці зможуть отримати кошти готівкою, а потім самостійно розраховуватись або робити це через "Ощадбанк" безготівковими коштами.

Відео Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

Сьогодні - традиційно старт опалювального сезону для більшості регіонів, а отже і час очікування платіжок із більшими цифрами. Які зміни відбулися в нарахуванні субсидій цього року? Як можна буде отримати виплати і за що штрафуватимуть? Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко відповість на найважливіші і найпопулярніші запитання – дивіться.  

Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

Залиште свій коментар

Вибір редакції