Українці почали отримувати субсидію готівкою. Що загрожує тим, хто витратить гроші не за призначенням

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього місяця споживачі отримають понад 5,5 млрд гривень на комуналку.

В Україні стартувала монетизація субсидій, у березні 3,5 мільйона українцям роздадуть живими грошима понад 5,5 мільярдів гривень, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У Мінсоцполітиці зазначають, що тепер сплата за рахунки на совісті тих, хто гроші отримав, - цією готівкою вони мають самостійно оплатити комунальні послуги.

Водночас ті, хто оформив субсидію цього року, поки грошей не отримають, адже вона йтиме на рахунок банку, який і перерахує усе компаніям, що дають світло, газ тощо. Людям пришлють смс-повідомлення, скільки ще треба доплатити, а зекономлені гроші віддадуть у червні на картку.

ВідеоСубсидіанти почали отримувати допомогу на комунальні послуги готівкою

У Мінсоцполітики кажуть, що тепер усе на совісті субсидіантів. Вони, отримавши готівку, мають самостійно оплатити комунальні послуги. Чи задоволені люди новацією? Куди витратять зекономлені гроші? Що чекає на тих, хто витратить субсидію не за призначенням - далі у сюжеті.

Субсидіанти почали отримувати допомогу на комунальні послуги готівкою

Наприкінці опалювального періоду у міністерстві порахують тих, хто залишив гроші собі і не сплатив за комуналку. Боржники втратять право на отримання субсидії готівкою.

 

"Мало того, що їм треба буде вирішити питання із заборгованістю, бо на наступний період субсидія з боргами не призначається, так ми їм будемо пропонувати перенести на безготівкову грошову виплату", - пояснив генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Віталій Музиченко.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції