Українці стали менше купувати валюту: чи втримається курс на межі психологічної позначки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Олег Гороховський розповів, що українці стали менше купувати валюту: є передумови, щоб курс долара втримався на позначці нижче 30 гривень.

Упродовж тижня українці стали менше купувати валюту. Є всі передумови, щоб курс долара втримався на позначці нижче 30 гривень.

Про це бізнесмен, співзасновник банку Monobank Олег Гороховський розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1. 

"За нашою статистикою, попит на валюту впав утричі. Укранці розуміють, що з одного боку немає сенсу купувати валюту, а з іншого боку - немає за що купувати валюту. Ми бачимо сьогодні різке зниження попиту на валюту серед клієнтів", - вважає бізнесмен. 

На запитання, чи зможе гривня втриматися на межі психологічної позначки - 30 гривень за долар, Гороховський відповів: "Я впевнений". Він додав: "Якщо населення менше думатиме про валюту, а більше про те, як захиститися від хвороби, то курс буде нормально триматися. Крім того, Нацбанк щодня проовдить валютні інтервенції, які дозволяють стримувати курс".

Як повідомлялося, у Нацбанку нестача готівкової валюти. Нестача готівкової валюти в касах банків спричинена підвищенням попиту населення, а припинення сполучення вплинуло на доставлення валюти. У "ПриватБанку" повідомили, що тимчасово припиняють видавати готівкову валюту в обмінниках. Онлайн-обмін продовжить працювати.

Відео Підстав для того, щоб скуповувати валюту на піку, немає - Гороховський

У "Право на владу" співзасновник банку Monobank Олег Гороховський висловив свою думку - на який курс долара можна розраховувати українцям в період пандемії коронавірусу та чи варто нині скуповувати валюту.  Більше про коронавірус в Україні

Підстав для того, щоб скуповувати валюту на піку, немає - Гороховський

Залиште свій коментар

Вибір редакції