Українці стали їсти менше імпортного м'яса

Україна вдвічі скоротила імпорт м'яса. Експорт збільшився на 30%.

Україна за січень-липень 2011 року удвічі скоротила імпорт м'яса - до 95 тисяч тонн, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"Імпорт м'яса за сім місяців 2011 року скоротився. Якщо минулого року за аналогічний період було імпортовано 190 тисяч тонн м'яса, то цього року 95 тисяч тонн. В той же час зріс експорт м'яса, минулого року було експортовано 30 тисяч тонн, цього року за сім місяців експортовані 45 тисяч тонн м'яса ", - заявив Присяжнюк.

Також міністр повідомив, що минулого року за аналогічний період було імпортовано 16 тис. тонн молочних продуктів, цього року - 15,5 тис. тонн. Виріс експорт молочних продуктів з 95 тис. тонн минулого року до 100 тис. тонн в поточному.

Нагадаємо, що збільшення виробництва м'яса, яке спостерігається в поточному році, привело до скорочення імпорту свинини і птиці на 50% і до стрімкого росту експорту цих видів м'яса.

Нагадаємо, у серпні м'ясо та молочні вироби подорожчали найбільше серед усієї продукції харчпрому - на 3,7 і 3,6% відповідно.

Читайте також:

М'ясо і молоко знову подорожчали

За кілька місяців людство отримає їстівне синтетичне м'ясо

Вчені хочуть годувати людей штучним м'ясом, щоб запобігти екологічній катастрофі

В Україні подорожчало м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: