Українці уже "клюнули" на нову піраміду МММ-2011

Для участі у новому проекті знаменитого афериста Сергія Мавроді уже зареєструвалися майже 3 тисяч учасників, серед них найбільше росіян та українців.

Мешканці країн СНД, серед яких багато українців, уже почали надсилати заявки на участь у проекті МММ-2011, повідомив у своєму блозі засновник фінансової піраміди Сергій Мавроді.

За його даними, наразі заявки на участь у проекті надіслали 2848 людей. Серед них, окрім громадян України, також мешканці Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Балтії, а також країн Європи, США, Таїланду і Нової Зеландії.

Організатори проекти уже сформували низку правил участі в системі, а також встановили курс МММ-доларів, який оновлюватиметься по вівторках і четвергах.

Зокрема, йдеться у правилах, "учасник може в будь-який момент купити у системи будь-яку кількість МММ-доларів за курсом покупки на загальну суму 5 тисяч доларів і не менше одного долара і в будь-який час може їй їх продати за курсом продажу, відповідно".

Система, що створюється, у правилах названа "соціально структурованою фінансовою мережею" або "глобальною (тотальною) касою взаємодопомоги". Водночас на блозі великими літерами вивішене повідомлення: "Попередження! Обережно! Це фінансова піраміда! Беручи участь у ній ви дуже ризикуєте і можете в будь-який момент втратити свої гроші!".

Джерелом офіційної інформації про проект оголошено цей блог, всі інші джерела інформації виключаються.

Нагадаємо, знаменитий аферист Сергій Мавроді, який у 1990-х роках заснував фінансову піраміду МММ, на початку січня заявив про запуск нового проекту "МММ-2011: Ми можемо багато", учасникам якого він пообіцяв прибуток у 20% на місяць, пенсіонерам - 30%, а прибутковість за рік, за його словами, становитиме 240-360%.

21 січня експертна рада Федеральної антимонопольної служби РФ одноголосно визнала МММ-2011 фінансовою пірамідою і зауважила, що проти Мавроді можна порушити справу за двома статтями Кримінального кодексу. Мова йде про статтю 30 КК (приготування до злочину) і 159 (шахрайство).

Читайте також:

Мавроді: мені по фігу, фінансові піраміди законом не заборонені

Новий проект Мавроді МММ-2011 офіційно визнали фінансовою пірамідою

Мавроді звернувся до Путіна зрозумілою йому мовою: "следи за метлой" (відео)

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: