Українців нагодують імпортним вівсом

Вслід за гречкою, Україна закуповує вівсяну крупу закодоном. 500 тонн вівса куплять у Казахстану і 150 тонн - у Росії.

Керівництво Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) домовилося з сусідніми країнами  про постачання вівса і вівсяної круп. Разом з тим розглядається можливість закупівлі на внутрішньому ринку зерна вівса для подальшої його переробки на крупу і пластівці.

Наразі на завершальному етапі знаходяться переговори про постачання в травні-червні 500 тонн вівса з Казахстану і 150 тонн вівсяної крупи з Росії. Крім того, досягнуто домовленості про переробку 1000 тонн вівса польського походження та постачання 350 тонн вівсяної крупи білоруського походження, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«На сьогоднішній момент проходять планові заходи з внутрішнього переміщення вівса, що зберігається на підприємствах ДПЗКУ, на Новоукраїнський КХП, що входить до складу корпорації. Також розглядається питання про можливу закупівлю на внутрішньому ринку зерна вівса для подальшої його переробки на крупу і пластівці на Новоукраїнському КХП», - відзначили у корпорації.

За допомогою даних заходів ДПЗКУ має намір завантажити виробничі потужності Новоукраїнського КХП та забезпечити безперервність поставок його продукції в регіони України.

Нагадаємо, що у лютому-березні 2011 року роздрібні ціни на вівсяну крупу, а особливо вівсяні пластівці, на внутрішньому ринку України істотно виросли. На думку експертів, дане зростання цін пояснюється обмеженими запасами вівса в Україні в 2010/11 маркетинговому році.

Читайте також:

Кабмін пообіцяв "засипати" українців гречкою та вівсянкою

У Азарова кажуть, що вівсянку і так погано їдять

Вівсянка може повторити долю гречки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: