Українців штрафуватимуть за несплату комунальних послуг

Кабмін заспокоює, що ті, хто не в змозі платити, будуть одержувати допомогу від держави. Водночас наголошує - платити повинні всі.

Кабінет міністрів має намір ініціювати введення штрафних санкцій для населення за несплату житлово-комунальних послуг. Про це 19 липня заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Що стосується дисципліни оплати (за послуги ЖКГ – ред.), то в цьому разі я можу сказати, що тут ситуація буде ставати усе жорсткішою й жорсткішою. Ми, я впевнений, найближчим часом повинні будемо прийняти відповідне рішення, провести (його) через парламент, з якого ми будемо вводити штрафні санкції за несплату. Платити повинні всі!" - підкреслив Тігіпко.

При цьому він додав, що ті, хто не в змозі платити, будуть одержувати допомогу від держави.

Нагадаємо, Кабмін підвищив субсидію населенню на оплату житлово-комунальних послуг з 1 серпня. Відповідно до цього рішення, будь-який український громадянин, що оплачує комунальні послуги, вартість яких перевищує 15% його сукупного доходу, може одержати державну допомогу.

Кабмін ухвалив рішення щодо необхідності збільшення розміру субсидії у зв'язку з підвищенням роздрібних цін на природний газ для населення.

З 1 серпня роздрібні ціни на природний газ для населення підвищуються в середньому на 50% до 72,54-295,41 копійок за кубометр (із ПДВ).

Читайте також:

Підприємства ЖКГ в Україні опинилися на межі банкрутства

Ціни на газ для населення дозволили підвищувати без узгоджень

Комунальні тарифи в Києві підвищать наступного року

Уряд розрахував, на скільки зростуть комунальні тарифи

ВідеоУкраїнців штрафуватимуть за несплату комунальних послуг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: