Українців штрафуватимуть за несплату комунальних послуг

Кабмін заспокоює, що ті, хто не в змозі платити, будуть одержувати допомогу від держави. Водночас наголошує - платити повинні всі.

Кабінет міністрів має намір ініціювати введення штрафних санкцій для населення за несплату житлово-комунальних послуг. Про це 19 липня заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Що стосується дисципліни оплати (за послуги ЖКГ – ред.), то в цьому разі я можу сказати, що тут ситуація буде ставати усе жорсткішою й жорсткішою. Ми, я впевнений, найближчим часом повинні будемо прийняти відповідне рішення, провести (його) через парламент, з якого ми будемо вводити штрафні санкції за несплату. Платити повинні всі!" - підкреслив Тігіпко.

При цьому він додав, що ті, хто не в змозі платити, будуть одержувати допомогу від держави.

Нагадаємо, Кабмін підвищив субсидію населенню на оплату житлово-комунальних послуг з 1 серпня. Відповідно до цього рішення, будь-який український громадянин, що оплачує комунальні послуги, вартість яких перевищує 15% його сукупного доходу, може одержати державну допомогу.

Кабмін ухвалив рішення щодо необхідності збільшення розміру субсидії у зв'язку з підвищенням роздрібних цін на природний газ для населення.

З 1 серпня роздрібні ціни на природний газ для населення підвищуються в середньому на 50% до 72,54-295,41 копійок за кубометр (із ПДВ).

Читайте також:

Підприємства ЖКГ в Україні опинилися на межі банкрутства

Ціни на газ для населення дозволили підвищувати без узгоджень

Комунальні тарифи в Києві підвищать наступного року

Уряд розрахував, на скільки зростуть комунальні тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: