Українців закликали не брати кредити в російських рублях

В УНП стверджують, що кредитування в російських рублях – це "боргова фінансова пастка, розроблена урядом Януковича спільно з Кремлем".

Українська народна партія закликала українців не брати кредити в рублях, які видає "Сбербанк России".

Як повідомила прес-служба УНП, заступник голови партії Володимир Шовкошитний відзначив, що його політсила закликає українців не брати кредити у "Сбербанка России".

За його словами, політика валютного кредитування в російських рублях – це "боргова фінансова пастка, розроблена урядом Януковича спільно з Кремлем".

Шовкошитний переконаний, що російський "Сбербанк", який є "правонаступником Сбербанка СССР, не має морального права сьогодні говорити про свою діяльність в Україні без погашення власних боргів перед нашими громадянами".

"Нинішня влада в Україні сприяє грабуванню російськими фінансовими установами українських громадян – тепер через валютне кредитування в рублях. Така політика веде до знецінення національної валюти та підриває фінансову і економічну незалежність нашої держави", – підсумував політик.

Як повідомлялося раніше, "Сбербанк России" запустив авто- та іпотечне кредитування в російських рублях в Україні, проігнорувавши видачу позик в доларах і євро.

Читайте також:

В Україні почали видавати кредити в російських рублях

Сбербанк Росії порадив Україні провести реформу освіти

В Україні заборонять кредитні спілки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: