Українцям дозволили встановлювати індивідуальні лічильники на тепло у старих будинках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Споживачі зможуть регулювати температуру у квартирах і заощаджувати споживання тепла.

Кабмін ухвалив постанову, якою дозволив українцям самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

"Відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру в своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити виключно за власним лічильником, а не за перевитрати недбалого сусіда", - пояснив він.

ВідеоЩо треба знати про встановлення лічильників згідно з новими законом

За словами Зубка, доплачувати доведеться лише за обігрів загальних місць користування та допоміжних приміщень згідно площі їхньої квартири.

Як зазначив міністр, раніше індивідуальний поквартирний облік був доступний лише для мешканців будинків із горизонтальною системою опалення.

"Мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля за комерційним будинковим вузлом. Плата ділилась пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково", - додав він.

#енергоефективність ❗Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це...

Опубликовано Геннадій Зубко Cреда, 10 октября 2018 г.

Нагадаємо, раніше в Україні почав діяти новий закон, який зобов'язує в кожному будинку мати загальнобудинкові лічильники на опалення, холодну і гарячу воду. Згідно з законом, норми споживання тепла на квадратний метр скасують, а українці платитимуть тільки за лічильниками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції