Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям можуть дозволити прогулювати роботу на законних підставах й отримувати за це гроші

Законопроект підготувало Мінсоцполітики.

Працівникам можуть дозволити прогулювати роботу на законних підставах.

Відповідний законопроект підготувало Міністерство соціальної політики, ідеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Документ передбачає звільнити від відповідальності працівників, які не виходили на роботу. Але це буде стосуватися лише тих, кому затримали зарплату більше, ніж на 15 днів.

У законопроекті також сказано, що працедавець буде зобов'язаний виплатити мінімум дві третини окладу за період "прогулів". А на затриману платню пропонується нараховувати пеню - мінімум 18%.

Тим часом загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні зросла на 6,5%. І на початок жовтня складає 2 млрд 889 млн грн. Найбільше заборгованість із зарплати зросла у Хмельницькій, Кіровоградській та Волинській областях. Серед галузей найбільші боржники – у сферах харчування, мистецтва, спорту, розваг і відпочинку.

ВідеоКурс валют, законний прогул роботи та заборгованість заробітної плати - економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 28, 16 грн, а євро – 32, 2 грн. Українці зможуть прогулювати роботу на законних підставах. Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні зросла на 6,5 %. Українці отримали у країнах ЄС найбільше число первинних дозволів на проживання серед усіх інших іноземців.

Курс валют, законний прогул роботи та заборгованість заробітної плати - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції