Українцям радять тримати заощадження у валюті і не скуповувати золото

Фахівці радять українцям тримати заощадження у доларах, євро та швейцарських франках.

Зважаючи на ймовірну другу хвилю кризи, громадянам України не варто зменшувати свою валютні заощадження, вважає директор аналітичної групи Da Vinci AG Анатолій Баронін.

"Усі заощадження в іноземній валюті, призначені на довгострокову перспективу, я б рекомендував не чіпати або диверсифікувати ризики шляхом розподілу коштів, номінованих у доларах, євро і, можливо, швейцарському франку або британському фунті", - сказав Баронін.

"Що стосується переходу на золото, чим сьогодні активно займаються, наприклад, громадяни Росії, вважаю, це не найкращим варіантом, беручи до уваги, що ціни на цей метал продовжують зростати, оновлюючи історичні максимуми. Золото істотно переоцінене, ринок схильний до спекуляцій, а маржа між купівлею і продажем дуже велика. Це означає, що подібна операція вигідна лише в довгостроковій перспективі і при значних обсягах угоди", — зазначив експерт.

Нагадаємо, експерти підрахували, що на сьогоднішній день на руках українців є від 40 до 60 мільярдів доларів. При цьому ще 37,5 млрд дол. населення тримає на банківських депозитах.

У липні, продовжилася тенденція скупки іноземної валюти на готівковому ринку. За минулий місяць українці придбали інвалюти на 0,87 млрд дол. більше, ніж продали (у доларовому еквіваленті)

Читайте також:

Друга хвиля кризи може "потопити" гривню

У липні українці купили валюти майже на мільярд доларів

Нацбанк прогнозує, що через рік долар коштуватиме 8,3 грн

Українські бізнесмени очікують девальвацію гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: