Українцям виплатили заборгованність за лікарняні та декретні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Людям повернули 782,2 млн грн.

Фонд соціального страхування погасив заборгованість за лікарняними, декретними і допомог на поховання. 

Про це повідомила прессслужба фонду.

Від початку грудня установа профінансувала 782,2 млн грн допомоги. Зокрема, на виплату лікарняних перерахували 538,9 млн грн, на декретні - 241 млн грн, на допомогу на поховання - 2,3 млн грн.

Виплата стала можливою після того, як уряд ухвалив рішення щодо зміни бюджету Фонду соціального страхування на нинішній рік.

Як повідомлялося, 20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. Утім, виплати поновили вже наступного дня. Фонд почав виплати під особисту відповідальність, оскільки, за законом, має їх припинити. 

Відео Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська відповіла на найважливіші запитання українців

Які переваги принесе для людей запровадження електронних трудових книжок?  Чи будуть виплачувати лікарняні та декретні у звичному режимі? І що нового передбачили для дітей у бюджеті на 2020 рік? Про ці та інші питання поговоримо з міністеркою соціальної політики Юлією Соколовською просто зараз у нашій студії. 

Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська відповіла на найважливіші запитання українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції