Українцям за відпочинок доведеться заплатити щонайменше 70 грн на день

Ціна лише за житло з вбиральнею на вулиці

Від сімдесяти гривень на добу і до безкінечності. Сезон відпусток розпочався. За прогнозами туроператорів, більшість українців оберуть внутрішні курорти – від Карпат і до морського узбережжя, йдеться в ТСН.16.45.

Серед тих, хто поїде за кордон, найпопулярнішою залишиться Туреччина. Тамтешні оператори збільшили кількість реклами та акцій в Україні, аби компенсувати відсутність росіян.

Лідія Артемівна до сезону підготувала десять кімнат - за кілометр від моря на Херсонщині. Цьогоріч навіть Інтернет провела - як конкурентну перевагу.

"Ціна 70-80 гривень з вбиральнею на вулиці", - повідомляє жінка.

На сусідній базі, у Залізному порту, беруть сто гривень із людини за місцевий люкс.І сімдесять п'ять- за економ-варіант. Замість кондиціонеру і душу тут кухонна плита та посуд.

Поки що на місцевому пляжі не більше десятка людей. У холодному морі іще менше. Напливу туристів чекають за тиждень, коли прийде спека.

Відпочивати в Україні – найдешевший варіант. Кількість внутрішніх туристів ніхто не рахує, бо офіційні тури вони купують рідко. Серед закордонних напрямків найпопулярніша Туреччина – понад триста тисяч українців. Лише трохи програє їй спекотний Єгипет. А от у дешевшу Болгарію їздять ушестеро менше людей.

"Більша кількість українців відпочивають як тюлені – вони виїзжають на узбережжя моря, засмагають якомога більше часу. Їх не цікавлять історичні пам'ятки, екскурсійні програми", - каже туристичний агент.

Саме "пляжні" тури найчастіше продає Ірина. Тим, хто хоче зекономити, радить уже пакувати речі.

"В серпні місяці вже нереально знайти якийсь горячий тур, в серпні не те, що ми пропонуємо туристу, і він вибирає. В серпні може бути лише два варіанти", - каже Ірина.

Поки що варіантів тисячі, хоч на завтра.

"Дивимось класичну Туреччину на сім ночей, на двох осіб - п'ятсот тридцять три долари", - додає агент.

Андрій Костащук із Коломиї витратив уп'ятеро менше у найдорожчій країні світу.

"Із Варшави в Осло я прилетів за 5 доларів – це літаком", - хизується чоловік.

Із собою Андрій мав рюкзак із консервами та спальником. Норвегією їздив автостопом, їжу брав у супермаркетах задарма - прострочену.

Де будуть відпочивати українці цього літа

Розпочався сезон відпусток. За прогнозами туроператорів, більшість українців обиратимуть внутрішні курорти. Серед тих, хто поїде за кордон, найпопулярнішою залишиться Туреччина. Тамтешні оператори збільшили кількість реклами та акцій в Україні, аби компенсувати відсутність росіян.

"Це дуже багата країна. Вони все викидають. І ти собі підійшов, взяв жменю і в кишеню, знов жменю в кишеню, і все. Ти не помреш з голоду точно", - переконує Андрій.

Хлопець об'їздив 11 країн і 14 островів. Тихим океаном плавав 5 місяців, на яхту взяли просто так - матросом.

Бюджет кожної його поїздки не більше ста доларів. Цього літа збирається до Ісландії. В очікуванні передивляється відео, як відпочивав у теплих країнах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: