Українцям заборонять торгувати на російських ринках

Іноземних заробітчан  також заборонено наймати для торгівлі алкогольними напоями, включаючи пиво, і фармацевтичними товарами.

Уряд Росії заборонив в 2011 році наймати іноземних працівників, до яких відносяться і українські заробітчани для роботи в наметах, на ринках і при роздрібній торгівлі поза магазинами. Така постанова була підписана прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

Іноземних заробітчан також заборонено наймати для торгівлі алкогольними напоями, включаючи пиво, і фармацевтичними товарами. Допустима доля іноземців, залучених господарюючими суб'єктами, що здійснюють "іншу діяльність в області спорту", встановлена в 25% від чисельності робітників.

Раніше директор Федеральної міграційної служби (ФМС) Костянтин Ромодановський повідомив, що зараз в Росії знаходяться 7 мільйонів мігрантів. З них 1,8-1,9 мільйона осіб приїхали з конкретними цілями, що підтверджується документами.

"Інші - більше 5 мільйонів чоловік, прибули або працювати, або з приватними цілями, останніх приблизно півмільйона, - сказав Ромодановський. - Але тільки 1 мільйон з працюючих роблять це по дозвільних документах. Тобто 4,5 мільйони мігрантів приїхали легально, але трудову діяльність здійснюють незаконно".

Нагадаємо, Всесвітній банк заявив, що, незважаючи на економічний спад у світі, трудові мігранти відправили додому коштів на суму 325 мільярдів доларів, що на 6% вище, ніж минулого року.

Читайте також:

За останні роки Україну залишили 6,6 млн людей

Польща легалізує спрощене працевлаштування українців з 2011 року

Грошові перекази заробітчан перевищили 325 мільярдів доларів

Українці покидають Чехію через неможливість отримати роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: