Україні можуть знову дозволити продавати квоти на забруднення повітря

Попередні висновки експертів ООН щодо оновленого національного кадастру викидів парникових газів України носять позитивний характер.

Група міжнародних експертів Секретаріату Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату завершила дослідження оновленого національного кадастру викидів парникових газів України за 1990-2009 роки.

Про це повідомив Сергій Орленко, голова Державного агентства екологічних інвестицій України, яке відповідає за реалізацію політики в сфері зміни клімату, пише "Дзеркало тижня".

За його інформацією, попередні висновки експертів "носять позитивний характер", що дає підстави для Еквідновлення України в системі міжнародної торгівлі квотами на викиди парникових газів.

Орленко також зазначив, що міжнародні експерти рекомендують Україні "не зупинятися на досягнутому, тому нам потрібно провести велику роботу з розвитку національної системи обліку викидів парникових газів".

Нагадаємо, з 12 жовтня участь України в міжнародній торгівлі викидами парникових газів було тимчасово призупинено. Таке рішення було прийнято комітетом з дотримання Секретаріату РКЗК ООН зі зміни клімату в зв'язку з "невідповідністю національної системи обліку викидів парникових газів вимогам Кіотського протоколу".

Нагадаємо, Кіотський протокол був прийнятий у Кіото (Японія) 12 грудня 1997 року. У ньому визначені порядок і принципи спільного виконання зобов'язань зі скорочення парникових викидів шляхом укладення спеціальних угод між сторонами протоколу. Він набув чинності 16 лютого 2005 року.

Читайте також:

Україна продасть квоти на парникові гази 3 країнам

"Кіотські гроші" підуть на реконструкцію київського заводу "Енергія"

ООН заборонив Україні торгувати квотами на парникові гази

Кіотські гроші пустять на автомобілі для МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: