Україні наступного року доведеться повертати 87,5 млрд грн боргів

Наступного року Україні доведеться повертати з бюджету  по 10-13 мільярдів боргу. Але уряд наголошує, що його політика зважена, тому українцям нічого не загрожує.

2011 рік буде напруженим, оскільки в цьому році доведеться повертати 87,5 мільярда гривень боргів, зроблених у попередні роки.

Про це заявив 13 грудня прем'єр-міністр Микола Азаров, представляючи нового керівника Міністерства соціальної політики – віце-прем'єр-міністра - міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка.

"2011 рік буде складним роком. Будуть місяці, коли нам доведеться з бюджету повертати по 10-13 мільярдів", - наголосив глава уряду.

Крім того, прем'єр-міністр підкреслив, що, завдяки зваженій політиці, уряду вдалося вибудували фінансову систему так, що зараз нічого не загрожує регулярній виплаті зарплат, пенсій, фінансуванню проектів з підготовки України до Євро-2012 та капітальних видатків на розвиток країни.

Нагадаємо, раніше уряд заявляв очікує, що держборг за підсумками року становитиме 348 млрд грн, або 32,1% ВВП, що є критичною цифрою для України.

Відзначимо також, що пізніше Азаров заявив, що Україна вже виходить зі стану банкрутства, хоча її держборг наступного року і збільшиться на 30 мільярдів.

Читайте також:

Дефіцит держбюджету вже перевищив річний орієнтир

Держборг України виріс ще на 140 мільйонів доларів

Кабмін пообіцяв зменшити бюджетну "дірку" на третину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: