Україні потрібен ще один кредит. Від Світового банку

Україна сподівається на підтримку Світового банку в подоланні негативних наслідків фінансової кризи.


Про це заявила сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на зустрічі з представниками СБ. Вона підкреслила, що специфіка нинішньої кризи полягає в тому, що вона вимагає ухвалення швидких рішень і негайних дій. "Наша зустріч важлива для України. Ми хочемо відпрацювати всі процедури, всі умови, щоб Україна отримала фінансову допомогу на вигідних умовах", - сказала прем'єр.

Стратегія партнерства СБ і України передбачає виділення кредиту у розмірі 1 млрд. дол. на рік.

Тимошенко відзначила, що умови Світового банку з кредитування у вигляді 5% річних надзвичайно вигідні для України. "І ми розраховуємо, що програма Світового банку допомоги Україні буде збільшена, і що ми зможемо дуже швидко втілити її в життя", - сказала вона.

Прем'єр додала, що окрім фінансування інфраструктурних проектів Україна розраховує на підтримку своєї банківської системи за допомогою кредитів СБ.

У свою чергу директор представництва СБ в Україні, Білорусі і Молдові Мартін Райзер заявив, що Світовий банк готовий активізувати співпрацю з Україною.

"Зараз ми попросили додаткові ресурси для покриття потреби банківського сектору. Дуже важливо, щоб ми розглядали це не просто як антикризові заходи, а як план довгострокової співпраці", - сказав Райзер.

Нагадаємо, 10 жовтня в Україну надійшли перші гроші кредиту МВФ у розмірі 4,5 млрд. доларів. Увесь кредит має ставити 16,43 млрд. доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: