Україні потрібно 70 мільярдів доларів на рік, і так 10 років

Для модернізації української промисловості потрібно 10 років і сума приблизно 700 мільярдів доларів. Такими є розрахунки уряду Миколи Азарова.

Для модернізації української промисловості необхідно щорічно вкладати мінімум 70 мільярдів доларів на рік протягом десяти найближчих років. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції у Донецьку.

"Без серйозної модернізації нашої економіки ми будемо падати вниз... Якщо ми не модернізуємо нашу металургію, у нас не буде майбутнього. Нам потрібна модернізація", - відзначив він.

"Нам необхідно вкладати мінімум 70 мільярдів доларів на рік. Якщо ми протягом 10 років такі темпи забезпечимо, такі обсяги, то за 10 років ми зуміємо вийти на сучасний рівень розвитку економіки. Не виділимо - ми відстанемо", - також заявив Азаров.

Він підкреслив, що конкуренція у світі зараз сильно загострилася і прийняла агресивні форми. Азаров відзначив, що усі світові фінансові кризи насправді є проявом боротьби за перерозподіл ринку, спробою створити для себе оптимальні умови.

У зв'язку з цим модернізація українського виробництва, на думку Азарова, "це питання буде в нас майбутнє чи не буде в нас майбутнього".

Нагадаємо, Азаров вже заявив, що Україна має намір попросити структури Євросоюзу про надання Україні кредитів у розмірі 20 мільярдів доларів на розвиток інфраструктурних проектів.

Крім того, Україна має намір відновити співпрацю з МВФ та отримати від нього черговий транш антикризового кредиту.

Читайте також:

Місія МВФ приїхала з'ясовувати, чи можна надавати Україні кредит

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Борг України сягнув критичного рівня - майже 100% ВВП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: