Україні пророкують девальвацію у 70%

Україні пророкують сценарій розвитку Аргентини, де під час кризи рівень девальвації національної валюти становив 70%.

Такий прогноз оприлюднила експерт Карін Бержер - представник французької компанії Euler Hermes, що є одним з лідерів на ринку страхування кредитних ризиків. Її коментар надрукувало французьке видання Kapital.

На думку Карін Бержер, першими усі наслідки кризи відчують ті держави, які є залежними від зовнішнього капіталу. До таких, на думку експерта, належить, зокрема, Україна, де є ризик надзвичайного послаблення економіки. Бержер посилається на прогнози Конференції Об’єднаних націй з торгівлі та розвитку, відповідно до яких уже у 2008 році у таких державах, як Україна, прямі інвестиції скоротилися на 10 %.

У найближчому ж майбутньому мультинаціональні компанії заморозять там більшість проектів, вважає експерт і зауважує, що все це виведе з рівноваги платіжний баланс та посилить ризик сильного знецінення національної валюти. Вірогідним сценарієм розвитку подій в Україні, В’єтнамі та Туреччині є “аргентинський”, де у 2001 році песо знецінився на 70 % і це унеможливило економічне зростання протягом кількох років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: