Українкам продають косметику в переходах і в елітних магазинах з одного складу

Дата публікації
Українкам продають косметику в переходах і в елітних магазинах з одного складу

Половина брендового товару, що продається в магазинах, підробна.

На свята підробки йдуть за цінами оригіналів.

В Україні косметика в переходах і в елітних магазинах – це один і той же контрафакт, йдеться в сюжеті "Території обману".

Вилучена контрабанда косметики тимчасово зберігається на митних складах. При цьому митники запевняють, що у косметики шлях один, – на утилізацію.

"Це підроблена продукція. Відповідно вона у відповідному порядку знищується. Для того, щоб не потрапила на внутрішній ринок, і наші жінки були вродливими саме з оригінальними товарами, а не контрафактними", - говорить начальник відділу Київської міжрегіональної митниці Олег Пахомов.

При знищенні косметичні підробки згорають менш ніж за 3 хвилини. Щоправда, неякісна дешевка дуже часто з'являється на прилавках магазинів.

"Завозиться якийсь Китай, Туреччина, який дуже далекий від оригіналу. 8 березня, Новий Рік - легко він пішов в ці дні за скажені гроші, за ціною оригіналу", - повідомив колишній співробітник парфумерно-косметичної мережі.

Він розповідає про обман, який відбувався на його очах: "Все, що продають тітоньки у метро і те, що продається в елітних магазинах, - взято з одного і того ж складу. Якщо тітка лох і не розбирається, їй можна впарити підробку".

До того ж, за словами чоловіка, усе це відбувається за згодою менеджерів. Вони щотижня отримують свій відсоток з нелегального продажу.

"Всі працюють у зв'язці, починаючи від вищої ланки керівництва мережі. Вони беруть його там же, на одній базі", - повідомив екс-співробітник парфумерно-косметичної мережі.

Крім того, він додає, що половина брендового товару, яка продається у мережі, підробна.

Журналісти вирішили самі перевірити цю інформацію і в компанії експерта пішли до магазину.

І незважаючи на те, що експерт розкритикував косметику, офіційні магазини все ж таки належать до торгових точок, де безпечно купувати косметику. І не тому, що такі хороші, а лише тому, що в інших місцях купувати косметику ще небезпечніше.

Зазначимо, експерти українцям радять купувати косметику виключно у брендових магазинах та duty free.

В Україні продають косметику в переходах і в елітних магазинах з одного складу

В Україні продають косметику в переходах і в елітних магазинах з одного складу
Наступна публікація