Україною стали більше цікавитися іноземні туристи

Протягом 9 місяців 2010 року Україну відвідало приблизно 16 млн. туристів, що на 1% більше проти аналогічного періоду 2009 року.

Державна служба туризму і курортів України відзначає збільшення туристичного потоку в Україну. Про це повідомив заступник голови Держслужби Дмитро Заруба.

На сьогодні в Україні відзначається "тенденція збільшення внутрішнього туристичного потоку, виходу з кризової ситуації і трохи - збільшення в'їзного туризму".

За в'їзним туризмом протягом 9 місяців 2010 року Україну відвідало приблизно 16 млн. туристів, що на 1% більше проти аналогічного періоду 2009 року.

"Це були більше поїздки приватного характеру з країн ближнього зарубіжжя - Росії, Молдови, Білорусі, Польщі. Збільшився потік з Угорщини", - повідомив Заруба.

Він також зазначив, що виїзний потік туристів також збільшився приблизно на 11%.

"Виїхали за кордон близько 12 млн. туристів, з різною метою. Більша частина - приватні поїздки", - зазначив він.

Світова тенденція показує, що туристи стали більш рухливі, стали відвідувати більше країн у порівнянні з кризовим 2008-2009 роком. Проте поки не відзначається зростання бізнес-активності у проведенні конгрес-заходів і корпоративних заходів, додав чиновник.

Зазначимо, що іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною. З позитивного в них лише загальні слова про "країну соборів", та "першу слов'янську державу на теренах Європи", далі - застереження.

Читайте також:

Внутрішній туризм в Україні не відчув кризи

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Напад акули-людожерки у Єгипті: ексклюзивне фото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: