Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська делегація провела в США перші переговори щодо нової програми з МВФ

МВФ називає ризиком доларизацію багатьох економік.

У Вашингтоні у США нині тривають щорічні збори Міжнародного валютного фонду. Там присутня й українська делегація. Під час заходів МВФ представив свої оновлені прогнози щодо розвитку світової економіки. А в рамках зборів відбуваються окремі зустрічі з центробанками, інвесторами, журналістами.

"Перша із зустрічей з МВФ відбулася сьогодні. Разом із очільниками Мінфіну та Мінекономіки спілкувалися із заступником директора МВФ Девідом Ліптоном. Переговори про нову довгострокову програму співпраці тривають", - написав у Twitter голова Нацбанку України Яків Смолій.

Жодних подробиць щодо майбутньої програми кредитування для України Смолій не розповів.

Ще одна зустріч - з віце-президентом Світового банку по регіону Європи і Центральної Азії Сірілом Мюллером.

"Наші КПЕ зі Світовим банком збігаються - очищення банківського сектору України від непрацюючих кредитів як один з необхідних кроків для пожвавлення кредитування бізнесу", - зазначив голова НБУ.

Тим часом триває обговорення нового глобального звіту МВФ із фінансової стабільності.

"Основні ризики: зростання боргового навантаження бізнесу, збільшення ризикованіших активів у портфелях інституційних інвесторів, більша залежність розвиткових економік від зовнішніх запозичень. Ще один ризик, на який звертає увагу звіт МВФ і який, на жаль, добре знайомий в Україні, це доларизація. У звіті йдеться, що в багатьох економіках існують неамериканські банки, які покладаються на фінансування в доларах США, і це є джерелом вразливості", - написав Смолій.

Які економічні прогнози МВФ для України – читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції