Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська донька російського "Сбербанку" знову залишиться без потенційного покупця

Пакет документів на узгодженні нині перебуває в НБУ.

Нацбанк України планує відмовити білоруському державному банку "Паритетбанк" у погодженні придбання української дочки російського "Сбербанку".

У прес-службі регулятора заявили, що НБУ нині не бачить потенційних покупців для цієї фінустанови. Про це пише УНІАН.

Регулятор нині розглядає повторний пакет документів від "Паритетбанку". Перед цим він уже отримав одну відмову. У прес-службі зазначили, що з повторним поданням документів ця невідповідність не змінилася. Зокрема, "Паритетбанк" не може претендувати на купівлю "Сбербанку" в Україні, виходячи з розміру його капіталу та портфеля. Також в НБУ нагадали, що згідно із законом України "Про банки і банківську діяльність" регулятор розглядає документи для погодження набуття істотної участі протягом трьох місяців з дня отримання повного пакета документів.

Нагадаємо, вперше НБУ відмовив "Паритетбанку" в березні цього року у зв'язку з невідповідністю заявника вимогам законодавства. Наприкінці червня Нацбанк підтвердив отримання повторного клопотання "Паритетбанку".

Із березня 2017 року щодо українських дочірніх структур російських держбанків, включаючи "Сбербанк", "Промінвестбанк", "ВТБ Банк" та "БМ Банк", діють санкції, що забороняють вивід капіталу на користь материнських структур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції