Українська економіка перевищила мрії Ющенка

На Львівському економічному форумі президент похвалився економічними досягненнями, здобутими за час його правління.

Президент Віктор Ющенко закликав інвесторів вкладати гроші в Україну, яка зробила вже багато для зміни свого інвестиційного клімату та "закріпила високу макроекономічну культуру в державі".

Про це він заявив під час виступу на дев’ятому Львівському міжнародному економічному форумі "Вплив глобальної економічної кризи на інвестиційний клімат та перспективи залучення інвестицій у регіональні економіки України", який відкрився у Трускавці.

На підтвердження своїх слів президент навів статистичні дані, згідно з якими у 2004 році інвестиції в Україну становили 1,5 мільярда доларів, а у 2008 році ця сума сягнула 30 мільярдів доларів.

"Сьогодні тут, на форумі, присутні представники бізнесу з 20 країн світу. Кажу, що багато вже в Україні змінилося завдяки змінам інвестиційного клімату. Починаючи з 2004 року, щорічні прямі інвестиції становлять 7 мільярдів доларів на рік. По залученню інвестицій і закріпленню високої макроекономічної культури, ви самі бачите, зроблено дуже багато", - наголосив Ющенко.

Президент звернув особливу увагу на те, що коли він очолив Україну, то навіть не мріяв про такі досягнення у галузі інвестиційного клімату. "Те, що ми маємо 7 мільярдів інвестицій у рік, – це навіть не ті мрії, які ми мали чотири роки тому, ми їх перевершили", - наголосив Ющенко.

Разом із тим, серед актуальних проблемних питань він назвав діяльність уряду в сфері інвестицій даному контексті. "Головна проблема - щоб уряд до кінця року збалансував бюджет і став на шлях реформ, а не витримував політику перечікування кризи", - додав Ющенко.

На його переконання, в України є лише один вихід – "це глибокі та інтенсивні реформи, які треба проводити спільно з міжнародними фінансовими організаціями".

Нагадаємо, перед цим в інтерв'ю французькому виданню "Le Figaro" Ющенко розкритикував і політичну діяльність Юлії Тимошенко.

Він, зокрема, звинуватив Тимошенко в тому, що вона збирається об'єднатися з Партією регіонів, залишитися при владі на 15 років і працювати в інтересах Росії, що загрожує демократії.

Читайте також:

Балога вимагає від Ющенка звіту про хабарі в Секретаріаті

Ющенко: Тимошенко хоче правити 15 років, працюючи на Росію

Ющенко: за три місяці українська економіка обвалилася на 20%

Ющенко нагадав, що він не відповідає за економіку

ВідеоЮщенко про економіку в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: