Українська IT-компанія увійшла до 500 найбільших у світі розробників програмного забезпечення

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українська IT-компанія увійшла до 500 найбільших у світі розробників програмного забезпечення

У рейтингу також є сім компаній, які мають центри розробки в Україні.

Одне з найавторитетніших видань у сфері інформаційних технологій – журнал Software Magazine – оприлюднило вже 35-й щорічний рейтинг найбільших світових виробників програмного забезпечення Software 500. До нього увійшла українська IT-компанія N-iX, що посіла 424 місце.

Львівська N-iX також увійшла до топ-10 за зростанням загального доходу за минулий рік. У рейтингу Keeping Fast Company III, в який включені компанії із загальним доходом від 10 млн до 30 млн доларів, N-iX посідає друге місце з ростом більш ніж на 77%. Українська IT-компанія відзвітувала про 15,92 млн доларів доходу за 2016 рік. Про це пише ain.ua.

До рейтингу Software 500 також потрапили сім компаній, що мають центри розробки в Україні: EPAM (98), Luxoft (135), Wix (207), Limelight (254), Intetics (427), TEAM International (441), QArea (458).

Перші позиції рейтингу традиційно займають IBM, Microsoft, HP та інші.

Software 500 - це рейтинг найбільших світових виробників програмного забезпечення і постачальників послуг, орієнтований на середній і великий бізнес, професіоналів індустрії IT, розробників і керівників. Компанії оцінюються на підставі інформації про доходи за рік: як від продажу ліцензій, так і від послуг.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація