Українська компанія вперше стала переможцем у міжнародному тендері публічних закупівель

"СпецТехноЕкспорт" постачатиме до європейських країн деталі до танків.

Компанія "СпецТехноЕкспорт", що в ходить до концерну "Укроборонпром", стала першою компанією в Україні, що перемогла на міжнародному публічному тендері закупівель і отримала контракт від державної європейської компанії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"ДП ДГЗП “СпецТехноЕкспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, стала першою українською компанією, що після приєднання України до Угоди СОТ про міжнародні публічні закупівлі отримала контракт від державної європейської компанії на постачання комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років", - йдеться у повідомленні.

У пошуку тендера та у питаннях консультації української компанії щодо тендерної документації допомогу надавав проект GPAinUA (Government Procurement Agreement). Перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов зауважив, що це лише початковий крок, але вже тепер Україну ставлять у приклад іншим світовим компаніям.

"Сьогодні Світова організація торгівлі ставить Україну в приклад іншим за впровадженням стандартів відкритості даних та активністю у закупівлях відповідно до GPA. І цьому не можна не радіти. Перемога СпецТехноЕкспорту - це тільки перший крок. Ми будемо далі працювати над тим, щоб ще більше українських компаній могли скористатися всіма можливостями, які їм дає відкритість ринків публічних закупівель інших країн", - заявив він.

Відео"Укроборонпром" випробував нові ракети для ураження наземних цілей

Нагадаємо, український літак Ан-70 отримає нову авіоніку без російських деталей завдяки міжнародному партнерству. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції