Українська металургія відновлюється найшвидше у Європі

Серед найбільших європейських виробників сталі у лютому Україна показала найкращу динаміку відновлення обсягів виробництва.

Україна, як один із найбільших європейських виробників сталі у лютому показала найкращу динаміку відновлення обсягів виробництва.

Як повідомили у World Steel Association, Україна в лютому наростила виробництво сталі на 10% в порівнянні з аналогічним показником 2010 р. Так, якщо у минулому році в останній місяць зими вітчизняним сталеварам вдалося виплавити 2,4 млн тонн продукції, то в цьому вони поліпшили результат до – 2,6 млн тонн.

У цілому за результатами лютого Україна показала найкращу динаміку зростання виробництва серед найбільших виробників сталі в Європі: Росія – зростання 4,4%, Німеччина – 7,9%, Франція – 5,6%, Італія – 4,9%, Іспанія – 6, 9%.

Всього за два місяці 2011 року в Україні було виплавлено 5,6 млн сталі, що на 7,5% більше січня-лютого 2010-го.

Як заявив старший аналітик інвестиційної компанії Dragon Capital Сергій Гайда, в українській металургії в перші два місяці 2011 спостерігалося два основні чинники зростання. Перший – світовий тренд – відновлення попиту на металопродукцію, в тому числі й українську. Другий – покращення виробничих показників на підприємствах корпорації "ІСД".

Читайте також:

Українські хіміки і металурги зможуть заробити на різниці у ціні газу

Тігіпко: треба допомагати не виробникам, а покупцям металу

В 2010 році промисловість в Україні виросла на 11%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: